LOŽISKÁ

SKF / FAG / INA / Timken / NSK / Koyo / ZVL a iné

AKTUÁLNA PONUKA SKLADOM

KOMPONENTY

VALČEKOVÝCH

DOPRAVNÍKOV

VALČEKOVÉ

REŤAZE

MAZIVÁ

A OLEJE

SITÁ NA

TRIEDENIE

GUFERÁ

REMENE

O-KRÚŽKY

Produkty pre priemysel

Ložiská, produkty pre dopravné systémy, guferá, remene, O krúžky, mazivá a oleje, sitá na triedenie, polyuretánové produkty, valčekové reťaze a ďalšie…

Kvalita a skúsenosti

Tím skúsených obchodníkov Vám ochotne poradí s výberom správnych produktov pre Vaše potreby.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Potrebujete konzultáciu k ponuke našich produktov? Kontaktujte nás v pracovných dňoch na číslach 0910 800 580 alebo 0903 508 580.

PRODUKTOVÉ PORTFÓLIO

V našej ponuke nájdete široký sortiment komponentov pre priemysel. Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára na našom webe.

AKTUÁLNA PONUKA

– PRODUKTY SKLADOM

V našej ponuke nájdete viac ako 3500 položiek skladom! Pozrite si zoznam položiek alebo nás priamo kontaktujte s Vašim dopytom na e-mail omtrading@omtrading.sk.

O NÁS

Spoločnosť OM Trading patrí medzi dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti od roku 2006.

Vďaka transformácii z niekoľkých spoločností naša história siaha až do roku 1992 odkiaľ pramenia naše dlhodobé skúsenosti v oblasti predaja ložísk a príslušenstva, dopravných systémov, valčekových reťazí, priemyselných sít a iných komponentov ako napr. ND, náradia, mazivá, guferá, remene a pod. určené pre všetky priemyselné odvetvia.

 • Skúsenosti a odborný prístup

  Dlhoročné skúsenosti a odborný personál sú našou zárukou profesionálnej spolupráce na lokálnej aj medzinárodnej úrovni.

 • Profesionálna komunikácia

  Našou snahou je uspokojiť požiadavky zákazníkov v čo najkratšom čase a v najširšej miere či už v oblasti dodania ND, poradenstva, technického riešenia alebo správnej optimalizácie a navrhnutie osadenia daných komponentov.

 • Široký sortiment produktov a značiek

  Ložiská a príslušenstvo, komponenty pre dopravné systémy, valčekové reťaze pre priemysel, priemyselné sitá, ale aj komponenty ako napríklad ND, náradia, mazivá, guferá, remene a pod. určené pre všetky priemyselné odvetvia.

 • Rýchla doba dodania

  Našou silnou stránkou je množstvo tovarov skladom a rýchle a flexibilné reakcie na požiadavky zákazníkov prostredníctvom rozsiahlej spoľahlivej siete subdodávateľov.